Information om organisationen
Organisationens kontaktperson
Som kontaktperson ansvarar du för att skapa och samla ihop ett övningsteam samt utföra förberedelser inför övningsdagen. Meddela alla dina kontaktuppgifter nedan, så att vi kan skicka dig all förhandsinformation angående övningen samt be om feedback efteråt.
Efter anmälningen får du ett bekräftelsemeddelande per e-post och via det kan du ändra samt uppdatera anmälningsuppgifter fram till måndagen den 10 november 2025 kl. 9:00.
Ifall du behöver användarnamn till övningsplattformen kan du ange dina uppgifter separat i avsnittet ”Användarrättigheter till övningsplattformen”.
Organisationens observatör (frivillig)
Vi rekommenderar att ni tar med en observatör till övningen, som observerar och dokumenterar händelserna under dagen. Observatören antecknar objektivt sina observationer av övningsteamets verksamhet. Efter övningsdagen hjälper observatörernas observationer er att utveckla era egna handlingsmodeller. Observatören deltar inte i övningsteamets verksamhet och kommenterar inte deltagarnas lösningar. Vi ber om observatörens kontaktuppgifter, eftersom vi på förhand skickar anvisningar och övningsinnehåll till observatören för kännedom.