Siirry sisältöön
Successful events with Lyyti
Polkujuoksun ohjaajakurssi 13.5.2023 Siilinjärvi
  • 1. Tiedot
  • 2. Vahvistus
  • 3. Valmis
40:00 jäljellä vahvistaa ilmoittautuminen
Paikkojesi varaus on ehtinyt vanhentua. Paikkoja saattaa kuitenkin olla vielä vapaana
Tapahtumassa on vielä 15 paikkaa vapaana

Tervetuloa ilmoittautumaan polkujuoksun ohjaajakurssille!

Koulutus sisältää verkkokurssin ennen lähipäivää sekä lähipäivän Siilinjärvellä 13.5.2023 klo 9-17.
 
Kurssi maksetaan heti ilmoittautumisen yhteydessä joko verkkopankissa tai luottokortilla. Koulutus maksaa 111€ Suomen Ladun jäsenille ja 152€ ei-jäsenille. Suomen Ladun jäsenyhdistyksillä on käytössä ilmaispaikkoja ohjaajakoulutuksiin. Jos ohjaat tai alat kurssin käytyäsi ohjaamaan Suomen Ladun jäsenyhdistyksessä, voit sopia yhdistyksen hallituksen kanssa ilmaispaikan käytöstä. Sopimus tulee tehdä ennen kurssille ilmoittautumista. 
 
 
 

Tapahtuman tiedot

Nimi Polkujuoksun ohjaajakurssi 13.5.2023 Siilinjärvi
Aika Lauantai 13.5.2023, 9:00–17:00
Paikka LatuRasti
Osoite Huvikummuntie 45, 71800 Siilinjärvi, Kartalla
Osallistujan yhteystiedot
Sähköpostiosoite on virheellinen
111.00 EUR
152.00 EUR
'
Osallistujan kurssin lajiin liittyvät tiedot ja taidot
Muut pakolliset tiedot
*
Ohjeet osallistujalle
Pukeutuminen: Kurssilla ollaan paljon ulkona. Pukeudu aina sään ja toiminnan mukaisesti ja varaa riittävästi varavaatetta mukaan.
Muut varusteet: Osallistujalla tulee olla omat polkujuoksuun soveltuvat kengät, lämpimät juoksuvaatteet/ ulkoiluvaatteet ja juomapullo mukana. Koulutuksessa keskitytään ohjaamisen oppimiseen ja ollaan välillä paikallaan ulkona, joten peruslenkkivaatetus ei ole tarpeeksi lämmin. Tarvitset myös muistiinpanovälineet mukaan. Ota huomioon sääennuste ja mahdollinen kastuminen. 
Ilmoitus sairauksista ja rajoitteista: Osallistujan tulee ilmoittaa kouluttajalle etukäteen mahdollisista koulutuksen suorittamiseen vaikuttavista rajoitteista tai sairauksista: koulutus@suomenlatu.fi
Päihtyneenä osallistuminen: Kurssille ei voi osallistua päihtyneenä.
Pääsyvaatimukset: Osallistujalla tulee olla riittävästi kokemusta polkujuoksusta. 
llllllllllll
*
Tilastointitiedot
 
llllllllll
Maksettavaa
0.00 EURsis. ALV