Kiinteistöliitto Lappi ry järjestää yhdessä Kiinteistömedia Oy:n kanssa Lapin taloyhtiöiden ykköstapahtuman 9.10.2023.
Taloyhtiöpäivä- tapahtumia järjestetään ympäri Suomen ja nyt kolmatta kertaa Rovaniemellä. Viime vuonna tapahtumaan osallistui melkein 160 taloyhtiöasioista kiinnostunutta vierailijaa.
Paikka: Hotelli Santa Claus, Korkalonkatu 29, Rovaniemi.
Aika: Maanantaina 9.10.2023 klo 13-19. Päivän aikana järjestetään seminaareja ajankohtaisista aiheista. Seminaari- ym aikataulut tarkentuvat kevään aikana.
Tapahtuman tarkoitus: Lapin alueen taloyhtiöiden isännöitsijöille, hallituksille, vuokrataloyhtiöiden toimitusjohtajille, kiinteistönhoitajille sekä kaikille muillekin taloyhtiöasioista kiinnostuneille tarkoitettu maksuton messu- ja seminaaritapahtuma. Taloyhtiöiden hallitukset, isännöitsijät sekä muut kiinteistöalan toimijat kokoontuvat tapahtumaan keskustelemaan ajankohtaisista asioista ja päivittämään osaamistaan.
Tapahtuma on kaikille avoin ja maksuton, mutta vaatii ennakkoilmoittautumisen. Tapahtumaan odotetaan tänä vuonna 200 taloyhtiöasioista kiinnostunutta kävijää. Tapahtumaa on alettu jo markkinoida.
Päivän aikana näyttelytilassa kiertää henkilö haastattelemassa näytteilleasettajia, jolloin näytteilleasettajilla on mahdollisuus parin minuutin esittäytymiseen.
Ilmoita pian yrityksesi kiinnostus osallistua tapahtumaamme näytteilleasettajana. Näyttelypaikkoja on tarjolla enää 6 kpl.
Jätä yhteystietosi niin lähetämme lisätietoa tapahtumasta ja näyttelypaikan varaamisesta. Et sitoudu vielä mihinkään. Näytteilleasettajaksi on kuitenkin ilmoittauduttava viimeistään 15.9.2023.