Siirry sisältöön
English
Powered by Lyyti
KNF-päivät 2026 näyttely
  • 1. Tiedot
  • 2. Vahvistus
  • 3. Valmis
20:00 jäljellä vahvistaa ilmoittautuminen
Paikkojesi varaus on ehtinyt vanhentua. Paikkoja saattaa kuitenkin olla vielä vapaana

NÄYTTELYILMOITTAUTUMINEN

Näyttelypaketti

Näyttelypaikkavaraukset tehdään saapumisjärjestyksessä. Huomaathan, että näyttelypaketteja on saatavilla rajoitettu määrä.
 
Paketti sisältää
  • Esittelypaikka 3m2 + sähköt näyttelypaikalle
  • Pöytä + tuolit ja roll-up -paikka näyttelytilassa (ei muita kalusteita tai rakenteita)
  • Yksi tapahtumapassi tapahtumaan. Tapahtumapassi sisältää sisäänpääsyn luennoille, lounas- ja kahvitarjoilut sekä iltatilaisuuden yhdelle näytteilleasettajalle
  • Logonäkyvyys tapahtuman verkkosivuilla
Hinta: 1050.00 EUR + alv 25.5 %
 
Huom. mahdollisuus ostaa lisätilaa ständille 3m2/ hinta 500 eur + alv 25.5.%
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Arvonlisäverot:
Certia Oy (y-tunnus 2327422-3) laskuttaa tilaisuuden näyttelymaksut paikallisen järjestäjän Turun yliopiston puolesta (y-tunnus 024896-3). Hintoihin lisätään arvonlisävero 25.5 %. Laskuihin lisätään laskutuslisä 10,00 eur + alv 25.5%.
 

Tähdellä (*) merkityt kentät ovat pakollisia lomakkeen täyttämiseksi.

1,317.75 EUR (sis. ALV)
 
Yrityksen ja yhteyshenkilön tiedot
Täytä tähän yrityksen tiedot sekä yhteyshenkilönne nimi ja sähköpostiosoite.
Huomaa, että kaikki KNF-päivien näyttelyä tai sponsorointia koskevat tiedot lähetetään vain yhteyshenkilölle. Jos yhteyshenkilö vaihtuu, ilmoita siitä osoitteeseen events@certia.fi.
 
Sähköpostiosoite on virheellinen
Hyväksyn tietosuojaselosteen ja tietojeni tallentamisen. *
Huomioithan myös, että päivillä voidaan ottaa valokuvia, joita saatetaan käyttää tapahtumasta tiedottamiseen.
 ____________________________________________________________
Yrityksen / organisaation materiaalit 
Vastauksen pituus saa olla enintään 200 merkkiä
0.00 EUR
Sähkötarve näyttelystandilla: sähkövedot tehdään tarvittaessa laitteille *
 ____________________________________________________________
Yrityksen edustajien ilmoittautuminen

Voit rekisteröidä pakettiin sisältyvän yrityksesi edustajan tai lisäedustajat (erillinen osallistumismaksu) KNF-päivien ilmoittautumislomakkeen kautta.
 
  • Ilmainen edustaja (1/yritys). Tässä linkki ilmoittautumiseen. 
     
  • Lisäedustajat näyttelyyn hinta 112 EUR/hlö + alv 25.5 % (HUOM. Ei sisällä iltatilaisuutta). Tässä linkki ilmoittautumiseen.
  • Lisäedustaja näyttelyyn hinta 200 EUR/hlö  + alv 25.5 % (koko paketti, sisältää iltatilaisuuden). Tässä linkki ilmoittautumiseen.
 ____________________________________________________________
Maksutapa- lasku
 
Seuraavalla sivulla voit valita maksutavan:
1) PDF lasku tai 2) Verkkolasku (verkkolasku vain suomalaisille yrityksille/organisaatioille).
 
Lasku lähetetään sinulle välillä maaliskuu 2026 – elokuu 2026, ilmoittautumisajankohdasta riippuen. Kaikkiin laskuihin lisätään laskutuslisä 10 EUR.

Tärkeää: Jos sinulla on viitenumero tai tilausnumero, joka on merkittävä laskuun, mutta et vielä tiedä sitä, merkitse viitenumerokenttään ”ilmoitetaan myöhemmin”. Kun saat viitenumeron/tilausnumeron, lisää se lomakkeeseen ”muokkaa tietojasi” -linkin kautta, joka löytyy lomakkeen lähettämisen jälkeen saamastasi vahvistuksesta.

Täytä tähän laskutustietonne:
 ____________________________________________________________
Y-tunnus on virheellinen (oikea muoto on xxxxxxx-x eli 7 numeroa, viiva ja tarkistenumero)

Verkkolaskuosoite:
Tarkista verkkolaskuosoite.
(Huom. Verkkolaskutus on mahdollinen vain suomalaisille yrityksille)
 ____________________________________________________________
Peruutukset
 
Varausmaksusta palautetaan 50 %, mikäli peruutus tehdään ennen 5.9.2026. Tämän jälkeen tehdyistä peruutuksista ei palautusta makseta.
 ____________________________________________________________
Lähetettyäsi lomakkeen saat vahvistuksen sähköpostiisi.
(Tarkista roskapostikansio jos vahvistusta ei tule tai ota yhteyttä events@certia.fi)
Maksettavaa
0.00 EURsis. ALV