Siirry sisältöön
English
Powered by Lyyti
IT-päivät 2025
  • 1. Tiedot
  • 2. Vahvistus
  • 3. Valmis
20:00 jäljellä vahvistaa ilmoittautuminen
Paikkojesi varaus on ehtinyt vanhentua. Paikkoja saattaa kuitenkin olla vielä vapaana
 
 
 
Tervetuloa ilmoittautumaan IT-päiville Tampereelle 11.-12.11.2025 
 
Osallistumiseesi sisältyvät IT-päivien ohjelma, materiaalit, ohjelmaan sisältyvät lounaat ja kahvit sekä osallistuminen iltatilaisuuteen tiistaina 11.11.2025. Täytäthän tietosi alle.
 
Huomioithan, että tämä lomake on tarkoitettu vain osallistujille, joiden osallistumisen maksaa Tampereen korkeakoulusäätiö sr.
Sähköpostiosoite on virheellinen
Onko sinulla erityisruokavalio? *
Ruokavalio *
Hyväksyn tietosuojaselosteen sekä henkilökohtaisten tietojeni keräämisen ja käsittelyn.  *
Huomioithan, että nimesi ja organisaatiosi printataan IT-päivien nimikylttiin siinä muodossa kuin se on lomakkeella ilmoitettu.
____________________________________________
Luvat
Tapahtumassa kuvataan ja kuvia voidaan käyttää tapahtuman viestinnässä. Osallistumalla tapahtumaan annat luvan kuvien julkaisemiseen yliopiston medioissa. Kuvia saatetaan hyödyntää lisäksi yliopiston tapahtumaa koskevissa uutisissa.
____________________________________________
Päivittäinen osallistumisesi IT-päiville
Ilmoitathan tässä päivät, jolloin osallistut IT-päiville
Osallistun tapahtumaan seuraavina päivinä *
____________________________________________
Sosiaalinen ohjelma 
 
Iltatilaisuus sisältyy osallistumismaksuun. IT-päivät 2025 pyrkii toimimaan vastuullisesti ja tukemaan kestävää kehitystä. Ruokahävikin vähentämiseksi ilmoitathan tässä osallistumisesi iltatilaisuuteen.
 
Illallinen Hotelli Tornissa ja jatkot Ilonassa, tiistai 11.11
Illallinen Hotelli Torni 11.11. *
Iltatilaisuuden jatkot Ilonassa 11.11. *
____________________________________________

Ilmoittautumismaksun laskutustiedot

Laskutusta varten ilmoittakaa, mikä Tampereen korkeakoulusäätiö:n tiedekunta ja laitos maksaa rekisteröintimaksunne. Ilmoittakaa myös viitetiedot.
Peruutusehdot
 
Ilmoittautumalla hyväksyt peruutusehdot.
 
Muutokset ja peruutukset tulee ilmoittaa sähköpostitse osoitteeseen events@certia.fi.
 
Mikäli vahvistettu osallistuminen perutaan 11.10.2025 mennessä, pidätämme toimistokuluina 50 eur, joka vähennetään palautuksesta. 11.10.2025 jälkeen tehdyissä peruutuksissa osallistumismaksujen palautuksia ei tehdä. Osallistuminen voidaan siirtää kuluitta toiselle osallistujalle.
 
Mikäli kongressin järjestäjät peruuttavat tapahtuman kokonaan tai mikäli tapahtumaa ei voida järjestää tapahtuman järjestäjistä riippumattomista syistä, ilmoittautumismaksut palautetaan kokonaisuudessaan. Kongressin järjestäjän vastuu rajoittuu kyseiseen hyvitykseen.
Saat vahvistuksen ilmoittamaasi sähköpostiosoitteeseen pian ilmoittautumisen vahvistamisen jälkeen. Mikäli et saa vahvistusviestiä, tarkistathan myös roskapostikansion. Voit myös ottaa yhteyttä: events@certia.fi.
Maksettavaa
0.00 EURilman ALV