Siirry sisältöön
Jotta yrittäminen kannattaa banneri
Powered by Lyyti
Aamiaistilaisuus - LinkedIn kuntoon 17.9.2026
  • 1. Tiedot
  • 2. Vahvistus
  • 3. Valmis
20:00 jäljellä vahvistaa ilmoittautuminen
Paikkojesi varaus on ehtinyt vanhentua. Paikkoja saattaa kuitenkin olla vielä vapaana

Yrittäjä - tee edes nämä 5 asiaa LinkedIn profiilissasi!

Hyödynnätkö yrittäjänä LinkedInin mahdollisuudet? Markkinoinnin asiantuntija ja kouluttaja Liisa Siitonen jakaa aamiaistapahtumassamme 5 konkreettista vinkkiä

LinkedIn-profiilin parantamiseen sekä bonusvinkin myyntiin ja verkostoitumiseen. Tule kuulemaan, miten pienillä teoilla saat suuren vaikuttavuuden! 

 

Tilaisuus ja aamiainen on jäsenille maksuton. Tapahtumassa on paikalla Pohjois-Helsingin Yrittäjien paikallisyhdistyksen jäseniä.

 

Peruuttamattomista paikoista joudumme veloittamaan 15 € no show -maksun. Voit olla tarvittaessa yhteydessä Pohyn tapahtumavastaavaan Riikka Valjakka, riikka@no-jaa.fi 

 

Tähdellä (*) merkityt kentät ovat pakollisia lomakkeen täyttämiseksi.

Tapahtuman tiedot

Nimi Aamiaistilaisuus - LinkedIn kuntoon 17.9.2026
Aika Torstai 17.9.2026, 08:00–09:30
Paikka House of Sandwiches
Osoite Pakilantie 56, 00660 Helsinki, Kartalla
Osallistutko *
Sähköpostiosoite on virheellinen
Rooli yrityksessä *
Onko yritys/organisaatio Yrittäjien jäsen? *
Onko yritys/organisaatio Helsingin Yrittäjien paikallisyhdistyksen jäsen? Jos on, niin minkä paikallisyhdistyksen?
Erikoisruokavalio / ruoka-aineallergiat
Yrittäjät logo