Ilmoittautumiskalenteri

Sijainti: Oppilasryhmä:

Ajankohta Kurssi Paikka Kurssiesite Linkki ilmoittautumiseen
13.08.2018 - 26.05.2019 AB2/c (2010) Piispanportti ti 17.00 - 18.00 ja la 12.00 - 13.00 Piispanportti   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 LT 4-5/e (2014) Saunalahti ma 16.45 - 17.30 Saunalahti   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 AB1/g (2011) Jalavapuisto ti 18.00 - 19.00 Jalavapuisto   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 LT 4-5/g (2014) Jalavapuisto to 17.15 - 18.00 Jalavapuisto   Täynnä, ilmoittaudu jonolistalle
13.08.2018 - 26.05.2019 LT 3-4/a (2015) Piispanportti to 9.30 - 10.00 Piispanportti   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 EB 6-7/a (2012) Hopeakuu ti 18.00 - 19.00 Hopeakuu   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 LT 5-6/f (2013) Saunalahti la 10.45 - 11.30 Saunalahti   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 Pojat 6-9 (2010 - 2012) Piispanportti ti 17.00 - 18.00 Piispanportti   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 LT 5-6/i (2013) Niittykumpu ti 17.30 - 18.15 Niittykumpu   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 AB1/c (2011) Piispanportti la 11.00 - 12.00 Piispanportti   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 LT 4-5/b (2014) Hopeakuu ke 16.30 - 17.15 Hopeakuu   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 LT 3-4/c (2015) Piispanportti pe 16.45 - 17.15 Piispanportti   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 L/A 1-3/g Jalavapuisto ti 16.30 - 17.15 Jalavapuisto   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 AB1/d (2011) Kulttuurikeskus la 13.45 - 14.45 Kulttuurikeskus   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 EB 6-7/g (2012) Jalavapuisto to 18.00 - 19.00 Jalavapuisto   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 LT 5-6/c (2013) Piispanportti la 10.45 - 11.30 Piispanportti   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 AB2/e (2010) Saunalahti ma 18.30 - 19.30 ja to 18.30 - 19.30 Saunalahti   Täynnä, ilmoittaudu jonolistalle
13.08.2018 - 26.05.2019 LT 4-5/f (2014) Saunalahti la 10.00 - 10.45 Saunalahti   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 AB1/t (2011) Tapiolan koulu ti 18.15 - 19.15 Tapiolan koulu   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 LT 4-5/h (2014) Ruusutorppa pe 16.30 - 17.15 Ruusutorppa   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 LT 3-4/t (2015) Tapiolan koulu ti 17.00 - 17.30 Tapiolan koulu   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 Perus- ja syventävät opinnot (jatkoluokat) Piispanportti   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 EB 6-7/b (2012) Hopeakuu ke 18.00 - 19.00 Hopeakuu   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 EB 6-7/j ja AB1/j (2012 - 2011) Saunalahti Fiesta ti 12.15 - 13.15 (vain Saunalahden koulun oppilaille) Saunalahti   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 Avoin opetus: aikuiset ja yli 14-vuotiaat (klassinen baletti, jazztanssi, nykytanssi, steppi, pilates) Piispanportti   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 LT 5-6/t (2013) Tapiolan koulu ti 17.30 - 18.15 Tapiolan koulu   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 AB2/a (2010) Piispanportti ma 17.30 - 18.30 ja to 16.30 - 17.30 Piispanportti   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 LT 4-5/c (2014) Piispanportti la 10.00 - 10.45 Piispanportti   Täynnä, ilmoittaudu jonolistalle
13.08.2018 - 26.05.2019 LT 3-4/k (2015) Piispanportti ke 17.00 - 17.30 Piispanportti   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 L/A 1-3/a Piispanportti to 10.00 - 10.45 Piispanportti   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 AB1/f (2011) Saunalahti la 12.30 - 13.30 Saunalahti   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 EB 6-7/h (2012) Ruusutorppa pe 18.00 - 19.00 Ruusutorppa   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 LT 5-6/d (2013) Kulttuurikeskus la 11.00 - 11.45 Kulttuurikeskus   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 AB2/d (2010) Kulttuurikeskus to 18.00 - 19.00 ja la 14.45 - 15.45 Kulttuurikeskus   Täynnä, ilmoittaudu jonolistalle
13.08.2018 - 26.05.2019 LT 5-6/g (2013) Jalavapuisto ti 17.15 - 18.00 Jalavapuisto   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 AB1/a (2011) Piispanportti ma 16.30 - 17.30 Piispanportti   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 LT 4-5/i (2014) Niittykumpu ti 16.45 - 17.30 Niittykumpu   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 LT 3-4/g (2015) Jalavapuisto to 16.45 - 17.15 Jalavapuisto   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 EB 6-7/c (2012) Piispanportti la 11.30 - 12.30 Piispanportti   Täynnä, ilmoittaudu jonolistalle
13.08.2018 - 26.05.2019 EB 6-7/e (2012) Saunalahti ma 17.30 - 18.30 Saunalahti   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 LT 5-6/a (2013) Hopeakuu ti 17.15 - 18.00 Hopeakuu   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 AB2/b (2010) Piispanportti ti 18.15 - 19.15 ja ke 17.30 - 18.30 Piispanportti   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 LT 4-5/d (2014) Kulttuurikeskus la 9.30 - 10.15 Kulttuurikeskus   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 AB1/e (2011) Saunalahti to 17.30 - 18.30 Saunalahti   Täynnä, ilmoittaudu jonolistalle
13.08.2018 - 26.05.2019 L/A 1-3/b Piispanportti pe 17.00 - 17.45 Piispanportti   Täynnä, ilmoittaudu jonolistalle
13.08.2018 - 26.05.2019 EB 6-7/i (2012) Niittykumpu ti 18.15 - 19.15 Niittykumpu   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 LT 5-6/e (2013) Saunalahti to 16.45 - 17.30 Saunalahti   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 Pojat 4-6 (2013 - 2014) Kulttuurikeskus la 10.15 - 11.00 Kulttuurikeskus   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 LT 5-6/h (2013) Ruusutorppa pe 17.15 - 18.00 Ruusutorppa   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 AB1/b (2011) Piispanportti to 17.00 - 18.00 Piispanportti   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 LT 4-5/a (2014) Hopeakuu ti 16.30 - 17.15 Hopeakuu   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 LT 3-4/b (2015) Piispanportti ma 17.15 - 17.45 Piispanportti   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 EB 6-7/d (2012) Kulttuurikeskus la 11.45 - 12.45 Kulttuurikeskus   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 EB 6-7/f (2012) Saunalahti la 11.30 - 12.30 Saunalahti   Ilmoittaudu tästä
13.08.2018 - 26.05.2019 LT 5-6/b (2013) Hopeakuu ke 17.15 - 18.00 Hopeakuu   Ilmoittaudu tästä
20.08.2018 - 28.04.2019 Touhula Palolampi päiväkodin lastentanssi (vain päiväkodin oppilaille) Päiväkodit Lataa esite Ilmoittaudu tästä
20.08.2018 - 28.04.2019 Nokkalanpuiston päiväkodin lastentanssi (vain päiväkodin oppilaille) Päiväkodit Lataa esite Ilmoittaudu tästä
20.08.2018 - 28.04.2019 Pohjois-Tapiolan päiväkodin lastentanssi (vain päiväkodin oppilaille) Päiväkodit Lataa esite Ilmoittaudu tästä
20.08.2018 - 28.04.2019 Kastevuoren päiväkodin lastentanssi (vain päiväkodin oppilaille) Päiväkodit Lataa esite Ilmoittaudu tästä
20.08.2018 - 28.04.2019 Vanttilan ja Vantinkulman päiväkotien lastentanssi (vain päiväkotien oppilaille) Päiväkodit Lataa esite Ilmoittaudu tästä
20.08.2018 - 28.04.2019 Touhula Laajalahden päiväkodin lastentanssi (vain päiväkodin oppilaille) Päiväkodit Lataa esite Ilmoittaudu tästä
20.08.2018 - 28.04.2019 Saunalahden päiväkodin lastentanssi (vain päiväkodin oppilaille) Päiväkodit Lataa esite Ilmoittaudu tästä
20.08.2018 - 28.04.2019 Seilimäen päiväkodin lastentanssi (vain päiväkodin oppilaille) Päiväkodit Lataa esite Ilmoittaudu tästä
20.08.2018 - 28.04.2019 Tillinmäen päiväkodin lastentanssi (vain päiväkodin oppilaille) Päiväkodit Lataa esite Ilmoittaudu tästä
20.08.2018 - 28.04.2019 Touhula Fallåkerin päiväkodin lastentanssi (vain päiväkodin oppilaille) Päiväkodit Lataa esite Ilmoittaudu tästä
20.08.2018 - 28.04.2019 Lehtikasken päiväkodin lastentanssi (vain päiväkodin oppilaille) Päiväkodit Lataa esite Ilmoittaudu tästä
20.08.2018 - 28.04.2019 Paapuurin päiväkodin lastentanssi (vain päiväkodin oppilaille) Päiväkodit Lataa esite Ilmoittaudu tästä
20.08.2018 - 28.04.2019 Kaitaanniityn päiväkodin lastentanssi (vain päiväkodin oppilaille) Päiväkodit Lataa esite Ilmoittaudu tästä
04.02.2019 - 28.02.2019 Asustetilaus 2019 (hupparit) Piispanportti   Ilmoittaudu tästä
06.02.2019 - 06.03.2019 Kehonhuollon kurssi: venyttely ja kehonhallinta (Jazz 4, Jazz 5+6, Nyky 5+6) Piispanportti   Ilmoittaudu tästä
09.03.2019 - 10.03.2019 Tanssien maailmalla (maaliskuu, March) 2019 (jatkoluokat: sivu- ja valinnaisaineet, päättötyöt) - ilmoittautuminen esiintyjäksi Muut   Ilmoittaudu tästä
09.03.2019 - 10.03.2019 Tanssien maailmalla (maaliskuu) 2019 (Pojat 4-6) (ilmoittautuminen esiintyjäksi) Muut   Ilmoittaudu tästä
09.03.2019 - 10.03.2019 Tanssien maailmalla (maaliskuu) 2019 (AB2) (ilmoittautuminen esiintyjäksi) Muut   Ilmoittaudu tästä
13.03.2019 - 03.04.2019 Kehonhuollon kurssi: venyttely ja kehonhallinta (B6, B7-B9, Jazz 7+8, Nyky 7-9) Piispanportti   Ilmoittaudu tästä
17.05.2019 - 19.05.2019 Kevätesitykset 2019 toukokuu/Spring performances (perus- ja syventävät opinnot, jatkoluokat) - ilmoittautuminen esiintyjäksi Muut   Ilmoittaudu tästä
17.05.2019 - 19.05.2019 Kevätesitykset 2019 toukokuu (EB, AB1 ja Pojat 6-9) (ilmoittautuminen esiintyjäksi) Muut   Ilmoittaudu tästä